Toteutamme tilaukset ilman minimimääriä nopealla aikataululla - aloita tilaus!

Talvikki-parka, unikonpunainen
Talvikki-parka, unikonpunainen
Talvikki-parka, unikonpunainen
Talvikki-parka, unikonpunainen
Kysy saatavuutta asiakaspalvelustamme

R-Collection

Talvikki-parka, unikonpunainen

Tuotenumero: 2032222
Hinta
299,00 €

Osta kerralla enemmän ja säästä!

11 kpl
239,20 €
30 kpl
209,30 €
101 kpl
179,40 €
  • Talvikki-parka, unikonpunainen
  • Talvikki-parka, musta
  • Minken (175 cm) käyttää kokoa S.
Mittataulukko
XS
S
M
L
XL
XXL

Malli:

Liitetiedostot

Lisää tilaukselle liitetiedosto

Tuotekuvaus

Naisten parkatakki, jossa lämmin tikkivuori. Vettähylkivä Italiassa valmistettu laadukas puuvillasekoitekangas. Raglanhihat, joissa painonapeilla säädettävät hiharannekkeet. Edessä vetoketju sekä tuulilista painonapeilla. Hupussa kiristysnyöri. Edessä läpälliset paikkataskut, joissa nepparikiinnitys. Vasemmassa hihassa brodeerattu R-logo. Takissa on povitasku.

Valmistettu Suomessa ja Virossa; suunnittelu, kaavoitus, leikkaus ja brodeeraus Kajaanissa, ompelu Virossa.

Ominaisuudet
Valmistettu Suomessa & Virossa
Kylmille keleille
Valmistettu Suomessa & Virossa
Kylmille keleille

Toimituskulut

PostNord MyPack Collect Suomi
6,90 €
Matkahuolto Lähellä-paketti
6,90 €
PostNord MyPack Home Suomi
14,00 €

Ominaisuudet

Koostumus ja hoito-ohjeet

  • 59 % puuvillaa, 41 % polyamidia
  • polyuretaanikäsittely
  • vuori 100 % polyesteriä
  • takin pesu nurinpäin
  • materiaalin paino 190 g / m^2

Tuotteen mittataulukko

2032XSSMLXLXXL
Rinnanympärys106110118124128136
Vyötärönympärys110114122128134142
Lantionympärys114120124132138146
Etupituus848585,5868789
Hiha717577808183
Hihan leveys kainalosta232527283031

Ostoskoriin käytetyt lahjakortit

Lataa kuva klikkaamalla aluetta tai vedä tiedosto tähän

Tiedostomuodot
png, jpg, jpeg, gif, svg
Tiedostokoko max
3 MB

Huom! Vedos voi poiketa lopullisesta tuotteesta

Rajaa kuvasta käyttöön haluamasi alue.