Toteutamme tilaukset ilman minimimääriä nopealla aikataululla - aloita tilaus!

Puolanka-parka 3-in-1, musta
Puolanka-parka 3-in-1, musta
Puolanka-parka 3-in-1, musta
Puolanka-parka 3-in-1, musta
Kysy saatavuutta asiakaspalvelustamme

R-Collection

Puolanka-parka 3-in-1, musta

Tuotenumero: 2731165
Hinta
439,00 €

Osta kerralla enemmän ja säästä!

11 kpl
351,20 €
30 kpl
307,30 €
101 kpl
263,40 €
  • Puolanka-parka 3-in-1, musta
  • Minken (175 cm) käyttää kokoa S.
Mittataulukko
XS
S
M
L
XL
XXL

Malli:

Liitetiedostot

Lisää tilaukselle liitetiedosto

Tuotekuvaus

Naisten tekninen 3-in-1-parkatakki, jossa irrotettava pidempi kevytuntuvatakki. Vettähylkivää kuoritakkia ja lämmittävää kevytuntuvatakkia voit käyttää erikseen tai yhdistää ne vetoketjun avulla lämpimäksi talvitakiksi. Edessä vetoketju ja tuulilista painonapeilla. Huppu, jossa nyöri. Raglan-hihat ja hihansuissa resorirannekkeet. Vyötäröllä on kiristysnyöri. Vetoketjulliset etutaskut, rintatasku ja povitasku. Vasemmassa hihassa on R-brodeeraus. Kevytuntuvatakki on valmistettu RDS-untuvasta. 90 % untuvaa, 10 % höyhentä. Tuote on valmistettu Turkissa perheomisteisella pienellä ompelimolla, joka on erikoistunut talvitakkeihin.

Käytämme untuvatakeissamme ainoastaan Responsible Down Standard -sertifioitua untuvaa ja höyhentä. RDS on kansainvälinen ja riippumaton untuvan tuotantoa valvova organisaatio. RDS-untuva on ruokatuotannon sivutuotetta, untuvia ja höyheniä ei ole nypitty eläviltä linnuilta ja lintujen pakkosyöttäminen on kielletty. RDS valvoo, että lintuja kohdellaan inhimillisesti.

Ominaisuudet
Kylmille keleille
Kylmille keleille

Toimituskulut

PostNord MyPack Collect Suomi
6,90 €
Matkahuolto Lähellä-paketti
6,90 €
PostNord MyPack Home Suomi
14,00 €

Ominaisuudet

Koostumus ja hoito-ohjeet

  • päällikangas 80 % polyesteriä, 20 % puuvillaa
  • kemiallinen pesu
  • vuori 100 % polyesteriä
  • kevytuntuvatakki 100 % polyesteriä, täyte 90 % untuvaa, 10 % höyhentä

Tuotteen mittataulukko

2731/ulkotakkiXSSMLXLXXL
Rinnanympärys110118124128130142
Vyötärönympärys110116122126128138
Lantionympärys114120126132134140
Helmanympärys123130136140144147
Etupituus959798100102103
Takapituus8183879396100
Hiha7376,578,5818586
Hihan leveys kainalosta22,52323,52426,527
Hihansuun leveys181921222425
2731/kevytuntuvatakkiXSSMLXLXXL
Rinnanympärys96106112120126130
Lantionympärys100108115122128132

Ostoskoriin käytetyt lahjakortit

Lataa kuva klikkaamalla aluetta tai vedä tiedosto tähän

Tiedostomuodot
png, jpg, jpeg, gif, svg
Tiedostokoko max
3 MB

Huom! Vedos voi poiketa lopullisesta tuotteesta

Rajaa kuvasta käyttöön haluamasi alue.